2019-01-24

Prezent personalizowany dla eleganckiego mężczyzny

Co podarować mężczyźnie, który wszystko ma? Co kupić dla eleganckiego mężczyzny, który nie otacza się głupotami i ceni sobie klasykę? Dobrym pomysłem może stać się prezent personalizowany - taki, który będzie unikatem. Choć sam w sobie nie musi być najbardziej oryginalny, ale naniesione znaki szczególne podkreślą, do kogo należy lub do czego służy. Prezent personalizowany http://mypoland.com.pl/content/36-prezenty-personalizowane to bardzo dobry pomysł na podarunek dla eleganckiego mężczyzny. Podpowiadamy, co warto zamówić.


SKÓRZANY PORTFEL Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI


Porządny skórzany portfel to zawsze doskonały prezent. Jeśli jest wykonany ze skóry dobrej jakości, stosunkowo płaski, a jednocześnie mieszczący dużą ilość kart i wizytówek - to idealny gadżet, który stał się w zasadzie absolutnym “must have” każdego mężczyzny. Idealnie sprawdzi się także jako prezent personalizowany - bez trudu znajdziecie firmę, która pozwoli na wybór właściwego koloru zarówno samej skóry, jak i używanych do produkcji nici. Na koniec dodacie jeszcze krótki napis wewnątrz, który ostatecznie nada charakteru całości i gotowe - prezent personalizowany idealny dla eleganckiego mężczyzny.


SZALIKI, POSZETKI, KRAWATY PERSONALIZOWANE


Każdy stylowy, dojrzały mężczyzna posiada w swojej szafie eleganckie krawaty i poszetki. To więc bezpieczny pewniak, na który zawsze możesz postawić, szukając prezentu - tego rodzaju dodatków po prostu nigdy nie jest za dużo. Wybór zarówno szalików, jak i poszetek i krawatów na rynku jest spory, dlatego wybór niekoniecznie musi być prosty, jednak pamiętaj, że prawdziwej unikatowości każdej z tych rzeczy nada nie przygotowany przez producenta wzór, a np. wyhaftowane eleganckie inicjały przyszłego właściciela. To bardzo niedroga opcja, która pozwala obdarować kogoś czymś nietuzinkowym. Prezent personalizowany wcale nie musi być drogi.


SPINKI DO MANKIETÓW


Każdy naprawdę elegancki mężczyzna wyznaje zasadę, że może nosić tylko kilka konkretnych elementów biżuteryjnych. Są nimi zegarek, obrączka i spinki do mankietów i krawata. Okazuje się, że w przypadku tych ostatnich można nieźle poszaleć! Istnieje już bowiem nie tylko opcja wygrawerowania inicjałów (co nawet w przypadku spinek stało się już trochę nudne..), ale także zaprojektowania całości według własnego pomysłu! Pamiętaj jednak, by stawiać na surową szlachetność srebra i nie przesadzać z detalami. Prezent personalizowany ma przede wszystkim pasować do obdarowanego.


PIÓRO WIECZNE PERSONALIZOWANE


Pióro jest idealnym prezentem dla eleganckiego mężczyzny. Doskonale prezentuje się na biurku szefa czy menadżera wyższego szczebla - sprawia, że na wstępie nabieramy do danej osoby szacunku. To żadna nowość, że na wiecznym piórze można wygrawerować co tylko się chce. Tymczasem od niedawna istnieje także możliwość całkowitej persnonalizacji piór wiecznych. Na twoje życzenie przybiorą one konkretny kształt, będą wybranej przez ciebie wagi i rozmiaru. To właśnie ty możesz wybrać kolory i ewentualny wzór na uchwycie. Całość tworzy niesamowity efekt - prezent personalizowany dla eleganckiego mężczyzny, którego nic nie pobije!

Zobacz także