2019-05-24

Jak myć okna bez użycia płynu?

Prawdopodobnie mycie okien nie jest twoim ulubionym zajęciem. Wymaga bowiem czasu, jest męczące i dość skomplikowane, zwłaszcza w przypadku dużych okien. Na koniec w dodatku okazuje się, że nie jesteśmy zadowoleni ze swojej pracy. Czy da się tego uniknąć? Oczywiście - zawsze możesz wpisać w okienko wyszukiwarki internetowej hasło “mycie okien warszawa http://www.blysk.net/mycie-okien-i-pranie-wykadzin-warszawa,85“ i zatrudnić fachowców. Możesz także spróbować alternatywnych sposobów na mycie okien bez użycia płynów do szyb.

Skuteczne mycie okien bez płynu do szyb

Nie zawsze jest tak, że potrzebujesz profesjonalnej ekipy, którą z pewnością znajdziesz w sieci pod hasłem “mycie okien warszawa”. Oczywiście, nie bój się z tego skorzystać, jeśli nie masz czasu ani ochoty, twoje okna są duże i jest ich sporo, a jedyne o czym marzysz, to odpoczynek. Gdybyś jednak chciał spróbować czegoś innego, podpowiadamy, jak może wyglądać mycie okien - nawet wtedy, gdy nie masz akurat płynu!


Podejrzewamy, że żadna z ekip znalezionych pod hasłem “mycie okien warszawa” nie zrobi tego w ten sposób - ty jednak możesz! Wystarczy ci litr ciepłej wody, do którego dolejesz litr octu oraz… gazeta! Okazuje się bowiem, że tak radzili sobie nasi dziadkowie, którzy nie mieli jeszcze takiego dostępu do różnego rodzaju ściereczek. Co bardzo ważne, okazuje się, że to znacznie skuteczniejsze niż delikatne papiery, których my dzisiaj używamy. Na szybie pozostaje znacznie mniej smug, a efekt jest naprawdę trwały!


Jeśli szukasz patentu na mycie okien (lub po prostu chcesz zaspokoić swoją ciekawość, zanim zadzwonisz po ekipę znalezioną w Internecie pod hasłem “mycie okien warszawa”), możesz spróbować połączyć glicerynę i ciepłą wodę. Wystarczy kilka kropel gliceryny wlane do litra wody z dodatkiem soku z cytryny. To proste, wygodne i tanie, a efekt jest powalający. Zapomnij o nieprzyjemnych smugach!


To jednak ciągle nie koniec naszych propozycji na mycie okien, których z pewnością nie powstydzilibyśmy się fachowcy znalezieni w sieci pod hasłem “mycie okien warszawa”. Proponujemy bowiem jeszcze jedną tanią i szybką w przygotowaniu miksturę. Wystarczy, że w ciepłej wodzie rozpuścisz odrobinę mydła w płynie lub płynu do mycia naczyń. Takie połączenie z pewnością przyniesie oczekiwane efekty. Co więcej… równie dobrze możesz użyć samej ciepłej wody!


Poznałeś już ciekawe i proste patenty na skuteczne mycie okien bez płynu do szyb. Czy jednak musisz z nich korzystać? A skądże! Jeśli chcesz odpocząć, cenisz sobie święty spokój, liczba okien w twoim domu przeraża nawet ciebie - bez obaw wpisuj w wyszukiwarkę internetową hasło “mycie okien warszawa” i zatrudnij fachowców. Ciesz się chwilą dla siebie i korzystaj z życia na własnych zasadach. Jeśli wśród twoich ulubionych zajęć nie ma mycia okien - to też jest ok!

Zobacz także