2019-05-07

Bellamy - meble do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy to zupełnie inne środowisko niż sypialnia rodziców, salon czy kuchnia. Ma on bowiem pozwolić nie tylko na wypoczynek po ciężkim dniu, ale przede wszystkim być idealną przestrzenią do eksplorowania świata i poznawania go na własnych warunkach. To właśnie w pokoju dziecięcym ma rozwijać się potrzeba ciągłego rozwoju i budzić wyobraźnia. Dlatego odpowiednie wyposażenie to podstawa! Idealnie sprawdzają się rozwiązania marki Bellamy meble https://mifili.pl/59-bellamy - te bowiem zaprojektowane są z myślą o dzieciach.


Kiedy planujesz aranżację pokoju dziecięcego, nie możesz zapomnieć o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim musi być naprawdę bezpiecznie - dziecko od najmłodszych lat sprawdza swoje umiejętności i nie zawsze zdaje sobie sprawę z ryzyka, które podejmuje. To naturalne i jako rodzic nie możesz kłócić się ze zdrowymi potrzebami twojego malucha - twoim zadaniem jest je wspierać w rozwoju i poznawaniu samego siebie. Dlatego właśnie Bellamy meble będą strzałem w 10! Wszystkie ich elementy zostały wykonane w całości z materiałów przyjaznych dzieciom. W ten sposób powstały solidne i odporne na uszkodzenia konstrukcje. Z pewnością dzięki nim twoje dziecko będzie mogło czuć się bezpiecznie, a ty, jako rodzic, będziesz spał spokojnie.


Bellamy meble w pełni uwzględniają potrzeby dzieci - od maluszków, po dzieci szkolne. Wśród wszystkich proponowanych przez markę mebli możesz swobodnie wybierać. Istnieje możliwość dopasowania ich praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań do już istniejących w pokojach aranżacji, a także inwestycja w całe kolekcje, tworzące przyjemny klimat w pokoju twojego dziecka. Co bardzo ważne, w ich asortymencie znajdziesz meble dla dzieci w różnym wieku - od niemowlaka, przez przedszkolaka, aż do dziecka w wieku szkolnym. Dzięki temu nie musisz wymieniać całej przygotowanej aranżacji, gdy twój maluch odrośnie od ziemi - wystarczy zmiana kilku mebli na wybranej bazie podstawowej i możecie cieszyć się ulubioną stylistyką jeszcze kilka kolejnych lat. Szeroka gama wariantów kolorystycznych z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.


Funkcjonalnie, praktycznie, bezpiecznie

Bellamy meble na polski rynek produkuje od 2005 roku. Opierając się na swoim doświadczeniu i potrzebach najmłodszych konsumentów, przygotowuje meble dostosowujące się do aktualnego poziomu rozwoju dziecka. Począwszy od regulowanych łóżeczek wykonanych z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla niemowląt, skończywszy na biurkach i wyższych oraz pojemnych szafach dla dzieci w wieku szkolnym, Bellamy meble charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wykończone są specjalnymi, bezpiecznymi farbami, które podnoszą ich odporność na uszkodzenia zewnętrzne: zarówno chemiczne, jak i mechaniczne. Są to zatem najlepsze meble do pokoju dziecięcego. Wszystko to utrzymane we wdzięcznym stylu, który pozwala na osiągnięcie naprawdę estetycznego efektu w pokoju twojego malucha.

Zobacz także