Zapisy i lista zgłoszonych

Zapisać można się za pośrednictwem formularza.

Lista zgłoszonych.

LP Zespół trasa I II wpłata
1 Gumbaś i Ja P Beata Mazgaj
Tarnowskie Góry
Maciej Rurański
Tarnowskie Góry
TAK
2 F-team P Łukasz Knaś
Piekary Śląskie
Ewelina Knaś
Piekary Śląskie
TAK
3 MG&MG P Magdalena Grzyb
Sosnowiec
Marta Kołodziej-Gamrat
Sosnowiec
TAK
4 Potuptani / Macrologic P Anna Ząbkiewicz
Częstochowa
Grzegorz Ząbkiewicz
Częstochowa
TAK
5 Chaszcze i paści P Michał Giebel
Chorzów
Dawid Giebel
Chorzów
TAK
6 WS&PG P Wiesław Serafin
Dąbrowa Górnicza
Paweł Gamrat
Sosnowiec
TAK
7 Canoe Team P Szymon Janusz
Czechowice-Dziedzice
Katarzyna Borgieł
Czechowice-Dziedzice
TAK
8 Łowcy Chaosu P Agnieszka Chwałek
Bestwina
Ewelina Chwałek
Bestwina
TAK
9 Rozbiegamy to Miasto – Czechowice-Dziedzice P Robert Gawlak
Czechowice-Dziedzice
Darek Pamuła
Czechowice-Dziedzice
TAK
10 XIII P Mariusz Nastuła
Bytom
Maciek Kicun
Katowice
TAK
11 Drużyna Gabrysi P Patrycja Francuz
Szyce
Jacek Litewka
Kraków
TAK
12 Jaskolki P Dorota Ochnio
Czechowice-Dziedzice
Rafał Kordek
Bielsko-Biała
TAK
13 Vajra Team P Sebastian Kołodziej
Kwaśniów Dolny
Sara Kołodziej
Kwaśniów Dolny
TAK
14 Dziki Gon P Anna Prymula
Bestwinka
Krystian Machnica
Czechowice-Dziedzice
TAK
15 WILD RUNNER'S CLUB P DOMINIKA Gajko
PIASEK
Jarosław Gajko
PIASEK
TAK
16 Coś nom pizło na łeb P Tomek Jurczyk
Czyżowice
Jarek Borgiel
Jastrzębie-Zdrój
TAK
17 Pędzące ślimaki P Kamil Kimla
Czechowice-Dziedzice
Agnieszka Abłażewicz
Czechowice-Dziedzice
TAK
18 Team Lekkich P Magdalena Lekki
Bielsko-Biała
Jerzy Lekki
Bielsko-Biała
TAK
19 Vajra Team II P Marta Kołodziej
Kwaśniów Dolny
Aleksandra Trzaska
Boża Wola
TAK
20 Markowe dziewczyny P Julia Marek
Cieszyn
Amelia Marek
Cieszyn
TAK
21 PLAN A P Krystian Potwora
Czechowice-Dziedzice
Franciszek Potwora
Czechowice-Dziedzice
TAK
22 PLAN B P Anna Potwora
Czechowice-Dziedzice
Karolina Potwora
Czechowice-Dziedzice
TAK
23 Brother & Sister Team P Sylwia Brandys
Czechowice-Dziedzice
Dawid Byrdek
Czechowice-Dziedzice
TAK
24 Super dziewczyny P Aneta Nawarynska
Czechowice-Dziedzice
Anna Nawarynska
Czechowice-Dziedzice
TAK
25 Orientop Wrocław MIX P Jacek Wieszaczewski
Wrocław
Joanna Puternicka
Wrocław
TAK
26 Drim tim P Katarzyna Halama-Jonkisz
Ligota
Sebastian Kwiatkowski
Ligota
TAK
27 Super dwójka P Tymoteusz Kupczewski
Czechowice-Dziedzice
Wioletta Kupczewska
Czechowice-Dziedzice
TAK
28 Joker team P Izabela Kupczewska
Czechowice-Dziedzice
Arkadiusz Kupczewski
Czechowice-Dziedzice
TAK
29 UltraBeskidSport/SportO-Team Bielsko-Biała P Barbara Barut-Skupień
Bielsko-Biała
Krzysztof Wojarski
Bielsko-Biała
TAK
30 BDN Svantevit P Krystian Kupczewski
Czechowice-Dziedzice
Paweł Kłaptocz
Bielsko-Biała
TAK
31 Hiszpańska Inkwizycja P Jakub Górski
Czechowice-Dziedzice
Jacek Jarosz
Czechowice-Dziedzice
TAK
32 Pierwsi na mecie P Roman Blimke
Tychy
Paweł Kubiak
Katowice
TAK
33 Dzierżoniów P Krzysztof Ligienza
Dzierżoniów
Roman Trocha
Dzierżoniów
TAK
34 KAJAK TEAM P Magda Żaczek
Czechowice-Dziedzice
Weronika Paszek
Czechowice-Dziedzice
TAK
35 EventyrTeam P Mateusz Kaźmierczak
Mikołów
Kinga Jadwiszczyk
Mikołów
TAK
36 Orientop + Grillino P Jacek Gdula
Wrocław
Zbigniew Socha
Gliwice
TAK
37 Drużyna bez nazwy P Kinga Karas
Czechowice-Dziedzice
Sylwia Klimek-Karas
Czechowice-Dziedzice
TAK
38 The Gromos P Maciej Zachara
Rzeszów
Edyta Gromek
Lublin
TAK
39 Media Target Team P Jakub Kapuśnik
Czechowice-Dziedzice
Michał Kapuśnik
Czechowice-Dziedzice
TAK
40 muflon runing team P Bogusław Homa
Czechowice-Dziedzice
Patryk Gansel
Czechowice-Dziedzice
 
41 Żorzanie P Przemysław Niezgoda
Żory
Lucyna Niezgoda
Żory
 
42 Potwory i spółka P Zuzanna Kędzierska
Żory
Filip Polednia
Bielsko-Biała
 
43 Felix P-R Maciej Tonderski
Czechowice-Dziedzice
Wojciech Tonderski
Czechowice-Dziedzice
TAK
44 Twisted Sisters P-R Aneta Ubych
Czechowice-Dziedzice
Dorota Ubych
Czechowice-Dziedzice
TAK
45 Ogniste Rakiety P-R Teodor Chwałek
Bestwina
Mikołaj Chwałek
Bestwina
TAK
46 KU AZS WAT Warszawa P-R Maciej Gędziorowski
Pionki/Warszawa
Diana Gordon
Ostrowiec Świętokrzyski
TAK
47 Żoraki P-R Wojciech Kapustka
Żory
Seweryn Kucharczyk
Rybnik
TAK
48 Drużyna K P-R Tomasz Kapuśnik
Czechowice-Dziedzice
Łukasz Kapuśnik
Czechowice-Dziedzice
TAK
49 Elita G P-R Izabela Kurzyk
Bielsko-Biala
Justine Pola
Bielsko-Biala
TAK
50 Rozbiegamy to Miasto – Czechowice-Dziedzice P-R Wioletta Danikiewicz
CZECHOWICE-DZIEDZICE
Justyna Danikiewicz
CZECHOWICE-DZIEDZICE
TAK
51 Windowsy P-R Paweł Windys
Jaworzno
Justyna Windys
Jaworzno
TAK
52 IWAM P-R Irek Waluga
Katowice
Artur Moroń
Chorzów
TAK
53 Wymiatacze 🙂 P-R Mateusz Cieślicki
Dąbrowa Górnicza
Agnieszka Rozmus
Dąbrowa Górnicza
TAK
54 Total Speed P-R Rafał Michalik
Wisła
Dawid Gałka
Mikołów
TAK
55 Timtirim Team P-R Jerzy Batelt
Bielsko-Biała
Mariusz Świst
Bielsko-Biała
TAK
56 Equipos Nucleares P-R Wojciech Leszczorz
Katowice
Jacek Wrzeciono
Świętochłowice
TAK
57 EventyrTeam P-R Krzysztof Mański
Żory
Basia Sanocka
Gliwice
TAK
58 Na Jana P-R Klementyna Wójcik
Czechowice-Dziedzice
Bartosz Wójcik
Czechowice-Dziedzice
TAK
59 TimTirimTeam P-R Mateusz Trzop
CZECHOWICE-DZIEDZICE
Krzysztof Rajda
ŁODYGOWICE
TAK
60 Drużyna P P-R Joanna Pałcik
Czechowice-Dziedzice
Adam Pałcik
Czechowice-Dziedzice
 
61 Drużyna A P-R Aleksander Ryrych
Czechowice-Dziedzice
Joanna Pałcik
Czechowice-Dziedzice
 

Lista zgłoszeń aktualna na dzień 4. września, godz 10:00, informacja o wpłacie aktualna na 4.września rano.
Jeżeli kogoś na liście brakuje lub nie ma informacji o wpłacie, to proszę o kontakt.

Zgłoszenia
Zgłoszenia do 3 września 2015 roku.
Aby zgłosić udział w zawodach, należy wypełnić formularz.
Wpłaty proszę dokonywać na konto:
71 2030 0045 1110 0000 0240 5300
Miejskie Towarzystwo Sportowe WINNER
ul.: Sobieskiego 48, 43-502 Czechowice-Dziedzice,
Z dopiskiem NRP + nazwa zespołu (lub imię i nazwisko jednej osoby w zespole), np: „NRP, rajdowcy” lub „NRP, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz”.
Po tym terminie wpłaty tylko w biurze zawodów.